Azyl drogowy. element narożny 50x50x10cm

Cena: 95,94 zł 95.94
Cena netto: 78,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 10162

Opis

Azyl drogowy stosowany jest w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu. oznakowania przeszkód drogowych. tworzenia sztucznych wysepek czy odizolowania ruchu samochodów ciężarowych. Azyl zamontowany przy przejściu dla pieszych pełni funkcję sztucznej wyspy. doskonale widocznej dla kierowców. Ponadto wykorzystuje się azyle do zwężania pasa ruchu. jako punktowe przewężenia jezdni czy szykany drogowe. które wymuszają na kierowcach powolną jazdę na danym odcinku drogi.
Oferowane przez nas azyle drogowe zostały wykonane z wytrzymałego granulatu gumowego. który zapewnia ich wysoką odporność zarówno na warunki atmosferyczne i promienie UV. jak i na uszkodzenia mechaniczne. W celu zwiększenia widoczności azyli drogowych w każdych warunkach w elementach narożnych i skrajnych umieszczono taśmy odblaskowe. które sprawdzają się idealnie zwłaszcza nocą. Ponadto zostały one pomalowane specjalną farbą drogową. która pozwoli na długotrwałe utrzymanie właściwego koloru. pomimo wielokrotnego najeżdżania przez samochody i zmienne warunki atmosferyczne.
Azyle drogowe zostały tak skonstruowane. aby umożliwić wielokrotny i sprawny montaż i demontaż. Dzięki wykorzystaniu osobnych elementów wewnętrznych. skrajnych i narożnych. można uformować azyle różnej wielkości i kształtu. w zależności od potrzeb. Stopki umieszczone w dolnej części azylu pozwalają na idealne dostosowanie go do podłoża. a wybrania w bocznych ścianach poszczególnych elementów na dokładne dopasowanie ich do siebie nawzajem. bez zbędnych szczelin. Dołączone zaślepki zabezpieczają śruby montażowe przed korozją i zabrudzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium