Separator ruchu punktowy U-25b,

Cena: 76,75 zł 76.75
Cena netto: 62,40 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 10089

Opis

Separator ruchu ciągły to idealna i nowoczesna alternatywa dla poziomego oznakowania za pomocą farby lub folii. Wykorzystywany jest m.in. do rozdziału pasów ruchu, wygradzania wzdłuż jezdni powierzchni wyłączonej z ruchu, wyznaczania skosów, oznakowania zwężonego pasa, zaniżonego lub zawyżonego pobocza czy pasa awaryjnego, lub dzielącego w przypadku zwężenia pasa bezpieczeństwa oraz do zabezpieczania ścian wzdłuż jezdni. Idealnie sprawdza się przy czasowym lub trwałym poziomym oznakowaniu miejsc prowadzenia robót drogowych oraz do szybkiej zmiany ruchu. Do separatora można zamocować pionowe elementy oznakowanie, takie jak oznaczniki w skrajni, tablice kierujące U-21 itd.
W separatorach ruchu zastosowano niezwykle praktyczny system łączenia typu pióro-wpust, co umożliwia sprawny montaż kolejnych elementów, aż do uzyskania pożądanej długości. Wzajemne zazębianie się poszczególnych elementów oraz profil separatora zapewniają wysoką odporność konstrukcji na mechaniczne uszkodzenia.
W celu zwiększenia widoczności separatora w każdych warunkach wyposażony został w żółtą taśmę odblaskową 3M, która sprawdza się idealnie zwłaszcza nocą. Separator może zostać pokryty masami chemoutwardzalnymi, co zapewni trwałość koloru, w przypadku częstych najazdów przez pojazdy.
Wymiary: 101x25,5x10cm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium